Na výběru oken opravdu záleží.

V poslední době si značnou oblibu získála zejména okna plastová, což způsobuje, že se na trhu objevuje široká škála výrobků různých druhů, cen a  kvality. Plastová okna jsou barevně stálá a tepelně nepropustná.Důležitým faktorem při rozhodování je cena, která v případě plastových oken je nižší než u oken dřevěných. 

         

Dřevěná  okna (euro okna) mají dlouholetou tradici. Dříve byla vyráběna okna jednoduché konstrukce, která  měla z funkčního hlediska mnoho nedostatků. Klasické konstrukční řešení dvojitých anebo zdvojených oken nahradila eurookna.  

Okna jsou dnes vyráběna z dřevěných lepených hranolů, čímž je zamezeno případnému kroucení. K výrobě se používají nejčastěji dřevo smrku, borovice,modřínu, meranti a dubu.Čím tvrdší dřevo je k výrobě použito, tím delší životnost dřevěná okna mají. 

Zákaznící vnímají dřevo jako dražší ale zároveň i prestižnější a originálnější materiál. Dřevěná okna mají nenapodobitelnou kresbu dřeva což je jedním z důvodů volby euro oken. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál je nutné počítat s tím, že dřevo stále pracuje a "stárne".

My Vám nabízíme na výběr mezi okny PLASTOVÝMI, EUROOKNY (DŘEVĚNÝMI) a DŘEVOHLINÍKEM.

 

 

 

Thursday the 27th. Custom text here
Joomla template freaks