Naším cílem je spokojenost našich zákazníků. A jsme velice šťastni, pokud tomu tak opravdu je. O to více nás potěší, když se pak dozvídáme, že jsou naši zákazníci natolik spokojeni, že mají potřebu nás pochválit.

Dne 28.8.2014 byla na e-mailovou adresu našeho dodavatela Otherm doručena následující pochvala:

Dobrý den,

vybral jsem pro svůj dům okna Vaší výroby, a to na základě doporučení firmy LUEX s.r.o. Vím, že nepatřím k žádným významným odběratelům, šlo o menší RD, výměnu jsem prováděl podle finančních možností v průběhu loňského a letošního roku a ještě k tomu v té základní variantě. Přesto jsem se rozhodl Vás oslovit alespoň něco jako se "zpětnou vazbou" o Vašem partnerovi LUEX s.r.o. Pokaždé odvedli skvělou práci, s výborným, spolehlivým a poctivým jednáním a bude radost je dále doporučit. Věřím, že stejně spolehlivé budou i Vaše výrobky.

V dnešní době se stává samozřejmostí nadávat, ale zapomíná se chválit a děkovat. To druhé v případě, že k tomu je důvod, považuji za více potřebné.

Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků a stejně tak spolehlivých partnerů,

Milan Porubský

Lázně Libverda

From: MilanPorubsky [MilanPorubsky seznam.cz]
Sent: Thursday, August 28, 2014 10:52 PM
To: info-otherm
Subject: LUEX

Panu Porubskému jsme kompletně dodávali a montovali nová plastová okna a vchodové dveře. Jeho spokojenost nás těší a věříme, že mu dodané zboží bude dlouho sloužit.

S pozdravem tým LUEX

Thursday the 25th. Custom text here
Joomla template freaks